reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link

TP-Link’ten uzaktan çalışmayla ilgili teknolojik çözümler

Corona virüs salgını tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’yi de önemli derecede etkiliyor. TP-Link, evden verimli çalışma için en iyi internet bağlantısını sağlayan ürünlerle ilgili detaylar paylaştı.

Mesh teknolojisi, çok geniş alanları kapsama konusunda ideal bir çözüm olarak göze çarpıyor. TP-Link’in Mesh teknolojisine sahip Deco ürün ailesi pek çok kullanıcıya hitap ediyor. Tek kata yayılmış, nispeten daha küçük daireler için uygun fiyata sahip modellerin yanı sıra çok katlı yapılar için Mesh teknolojisi ile powerline teknolojisini birleştiren Deco P9 modelli gibi çözümler de mevcut.

Powerline teknolojisi, Wi-Fi bağlantısının tüm odalara ulaşmadığı ve evin bir ucundan diğerine bir Ethernet kablosunun taşınmasının mümkün olmadığı evler için ideal bir çözüm. Türkiye’de en yaygın satılan PLC modeli olan TL-WPA4220KIT ile ister 300 Mbps hıza sahip kablosuz bağlantı, isterse adaptör üzerinde yer alan iki adet Ethernet girişine cihazları kablo ile bağlayarak AV600 hızında erişim yapılabiliyor.

TP-Link’in Wi-Fi sinyal genişleticileri Wi-Fi kapsama alanını genişletiyor. Bu ürünleri ölü bölge arasında en uygun yere yerleştirerek ölü bölge sorunu çözülebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link imzalı ağ anahtarları kullanıcılara kolaylık sağlıyor

Eğer evdeki kablolu ağa çok sayıda cihazın bağlanması gerekiyorsa, ağ anahtarı (switch) kullanmak ideal bir çözüm. Ağ anahtarları, aynı ağ içindeki cihazların birbirine bağlanmasını sağlıyor. 8 adet Gigabit girişi bulunan TL-SG108 ağ anahtarı, her ağ cihazının bağlantı hızını algılıyor. Cihaz akıllıca optimum performans ve uyumluluk içinde cihazlara bağlantı sağlıyor. 8 bağlantı noktası, büyük dosyaların anında aktarılmasına ve parazit olmadan ağır bant genişliği kullanımına izin veriyor. İçine bir SIM kart takılarak kullanılan Mobil Wi-Fi, her yerde güvenli ve hızlı bir Wi-Fi ağı oluşturuyor. 4G/4.5G destekli bu ürünler, akıllı telefonun pilini tüketmeden bir ağ oluşturmayı sağlıyor.

İlginizi çekebilir

Dikey katlanabilen Samsung Galaxy Z Flip Oscar Ödülleri’nde ortaya çıktı