reklamı kapat

POPÜLER

TP- Link WiFi Deco E4

TP-Link imzalı uygun fiyatlı WiFi mesh sistemi Deco E4 artık Türkiye’de

WiFi çözümleriyle dünyanın lider markaları arasında yer alan TP- Link‘in WiFi mesh sistemi “Deco E4” Türkiye’de artık satışta.
TP-Link, yıllardır WiFi sistemlerini daha ulaşılabilir yapmak için çalışmalarını sürdürüyor. Diğer sistemlere göre daha uygun fiyatlı Mesh sistemi olan Deco E4 Türkiye’de de raflardaki yerini aldı. WiFi konusunda kapsama alanı başta olmak üzere pek çok soruna çözüm sağlayan WiFi Mesh teknolojisi, TP- Link Deco serisiyle önemli çözümler sunuyor. WiFi Mesh teknolojisinin tüm avantajlarını sunan Deco E4’ün iki birimden oluşan paketi 599 TL fiyat etiketine sahip. İkili ya da üçlü paket halinde satışa sunulan ürün, standart bir evin gereksinimlerini rahatlıkla karşılayabiliyor. Deco E4 Üç Birimli Paket ise 899 TL olarak satılıyor.

Gelişmiş Deco Mesh teknolojisi ile farklı Deco birimleri birlikte çalışarak tek bir ağ adı olan ‘birleştirilmiş’ bir ağ oluşturulmasını sağlıyor. Evin içinde mobil cihazlar ile dolaşırken olabilecek en yüksek hız için Deco’lar arasında otomatik olarak geçiş yapılıyor. Bu da size kesintisiz bir WiFi deneyimi sunuyor. Deco E4 üçlü paket, 371 metrekareye kadar WiFi sinyallerini güçlü bir şekilde ulaştırabiliyor. Bu sayede gerçekten kesintisiz ve hızlı bir WiFi ağı oluşturuluyor. Daha sonra gerek duyulduğunda bu ağa yeni bir Deco birimi eklenebiliyor. Üstelik aynı model olması da gerekmiyor; farklı model Deco birimleri ile ağı genişletmek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link ile Deco E4 yüksek WiFi hızı

Bu model 802.11ac teknolojisine sahip. Bu sayede çok daha yüksek WiFi hızları elde edilebiliyor. Çift bant desteği de olan Deco E4, 5GHz bandında 867Mbps, 2.4GHz bandında ise 300Mbps kablosuz hızlara sahip. Bu yüksek hızlar ve geniş kapsama alanının yanı sıra her bir Deco birimi 100’e kadar cihaza bağlantı desteği sunuyor. Böylece çok sayıda cihazın ağa bağlı olduğu ev ya da küçük ofislerin önemli bir sorunu da ortadan kalkıyor. Aynı anda ağa ne kadar çok cihaz bağlanırsa bağlansın performansta herhangi bir sorun yaşanmıyor. Farklı modemler ile uyumlu olan bu model, aynı zamanda birçok işlevi içinde barındıran bir ürün olarak karışımıza çıkıyor. Klasik yönlendirici (router) modunun yanı sıra cihaz erişim noktası (access point) ya da menzil artırıcı (range extender) olarak da işlev görebilen cihazın üzerinden bu modlar seçilebiliyor.

Deco E4 serisi de diğer Deco modelleri gibi kolay kurulum ile kullanılıyor. Ayarlarının kolay bir şekilde yapıldığı ürünün ücretsiz ve iOS ve Android destekli Deco uygulaması sayesinde hem kurulum hem Ebeveyn Kontrolleri dahil tüm ağ ayarları akıllı telefon üzerinden basit ve rahatça yapılıyor. Üstelik ayarlar ve kontroller evden uzaktayken de yapılabiliyor. Ayrıca Amazon Alexa ve IFTTT uyumlu olan Deco E4, ses ile de komut edilebiliyor.

İlginizi çekebilir

TP-Link’ten powerline adaptörler