reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Deco Voice X20

TP-Link Deco Voice X20’ye iF Tasarım Ödülü

TP-Link, Deco Voice X20 cihazı iF Tasarım Ödülü kazandı. Alexa desteğiyle gelen bir Mesh Wi-Fi sistemi olan cihaz, ”Ürün Tasarımı-Telekomünikasyon” kategorisinde ödül aldı.

Ses özelliğine sahip olan ilk yönlendirici olan üründe, yerleşik Alexa bulunuyor. TP-Link bu ürünle, müşterilere tüm evi kapsayan WiFi ve ses kontrolünün ek faydalarını sağlamayı amaçlıyor. En yeni Wi-Fi 6 ve Mesh teknolojileri aracılığıyla evin her yerinde yüksek hızlı ve düşük gecikmeli Wi-Fi kapsama alanı sunuluyor. Yerleşik Alexa sayesinde kullanıcılar ayrı bir akıllı hoparlöre ihtiyaç duymadan akıllı evlerini ve tüm akıllı cihazları yönetebiliyorlar. Mesh WiFi sistemi ise, kullanıcıların farklı Deco birimleri arasında en sevdikleri müziği çalmalarına olanak tanıyarak evlerinde hem daha iyi Wi-Fi hem de akustik deneyimler yaşamalarını sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Deco Voice X20 cihazına önemli ödül

Deco Voice X20, üstün Mesh WiFi kapsama alanı ve ses kontrolü deneyimi ile 98 üyeli jüri tarafından ödüle değer bulundu. Rekabetin oldukça yoğun olduğu yarışmada 52 ülkeden yaklaşık 10 bin başvuru, dünyanın dört bir yanından bağımsız uzmanlardan oluşan bir jüri tarafından değerlendirildi.

İlginizi Çekebilir

Gelecekte ev işlerine yardımcı olacak ilginç robot