reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link

Akıllı ev cihazlarıyla kontrol edilebilen Wi-Fi mesh sistemi: TP-Link Deco M9 Plus

TP-Link, evlerdeki Wi-Fi kapsama alanını genişleten yeni mesh ev sistemi M9 Plus’ı tanıttı. Evlerde Wi-Fi’a bağlanan cihaz sayısı artınca, her noktadan Wi-Fi’a erişim ve aynı anda birden fazla cihazın Wi-Fi’a bağlanması gereksinimleri ortaya çıktı.

Bu gereksinimlere çözüm sağlamak amacıyla geliştirilen, güvenliği de içinde barındıran bütünleşik bir Wi-Fi çözümü olan Deco M9 Plus, bir önceki modelden farklı olarak üç bant özelliğine destek veriyor. Üç bant sayesinde daha yüksek hız vadeden cihaz, 2.134 Mbps’ye kadar hızlarla hızlı ve kararlı bağlantılar sağlıyor. Deco M9 Plus, sorunsuz bir ev-içi Wi-Fi kapsama alanı elde etmek için bir birim sistemi kullanıyor: Cihaz, zayıf sinyal alanlarını bir kez ve tümüyle ortadan kaldırıyor. Tüm akıllı ev cihazları için bir merkez görevi gören M9 Plus, TP-Link’in HomeCare adını verdiği, üç yıllık lisanslı güvenlik paketi ile sunuluyor. Deco uygulamasıyla akıllı telefonlarla da kontrol edilebilen cihaz, Alexa ve IFTT’ye de destek veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Deco M9 Plus’ın satış fiyatı ne kadar?

TP-Link Deco M9 Plus’ın yurt dışı satış fiyatı 180 dolar. İki adet Deco M9 Plus satın alınması durumunda kullanıcıların 300 doları gözden çıkarması gerekiyor.

İlginizi çekebilir