reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Deco X50-Outdoor

Wi-Fi 6 ve Mesh destekli TP-Link Deco X50-Outdoor’un Türkiye fiyatı açıklandı

TP-Link, Mesh destekli yeni Deco ürününü Türkiye’de satışa sundu. TP-Link Deco X50-Outdoor olarak adlandırılan cihaz evin içindeki mesh ağını dış mekana taşıyor.

Böylece Deco çözümleriyle hem evlerin içinde hem de dışında kesintisiz bir Wi-Fi ağı oluşturuluyor. Tamamen dış mekan koşullarına uygun olarak geliştirilen TP-Link Deco X50-Outdoor, diğer tüm Deco mesh sistemleri gibi çok kolay kuruluyor ve yönetiliyor. Deco X50-Outdoor, Deco uygulaması üzerinden kolayca Mesh ağına tanımlanıyor. Farklı yerlere monte edilme esnekliği olan cihaz dış mekanda ister bir direğe, ister duvara yerleştirilebiliyor ya da ev içindeki gibi masaüstü kullanımı da mümkün. Toz ve suya dayanıklı olarak üretilen cihaz, IP65 sertifikasına sahip. Dış mekan koşulları için özel üretilen Deco X50-Outdoor, kullanılmak istenen yerde bir elektrik hattı/prizi olmaması durumuna da hazırlıklı olarak geliyor. PoE (Power over Ethernet) özelliği olan ürün, elektrik hattı olmayan yerlerde gücü Ethernet’ten alabiliyor. Böylece her yerde kullanılabiliyor. Açık alanda güçlü WiFi sinyali yayabilecek şekilde geliştirilen ürünün tek birimi 230 m2’ye kadar (ideal şartlar altında) kapsama alanı sunuyor. Wi-Fi 6 desteği de sunan cihaz çift bant desteğiyle toplamda 3000 Mbps (3 Gbps) kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Cihaz, 150’ye kadar cihaza aynı anda bağlantı olanağına sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Deco X50-Outdoor modelinin Türkiye’deki fiyatı ne kadar?

TP-Link’in HomeShield güvenlik paketi sayesinde, içeride ve dışarıda güvenli bir ağ oluşturan Deco X50 ailesi, ağı ve ağa bağlı cihazları her zaman ve her yerde güvende tutuyor. Cihazın Türkiye’deki fiyatı ise 129 dolar.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER