reklamı kapat

POPÜLER

Volta YIDE elektrikli moped

45 km menzil vadeden YIDE elektrikli moped için yeni A101 fırsatı [21 Aralık 2023]

Volta YIDE elektrikli bisiklet yeniden A101’de satışa çıkıyor. Elektrikli moped piyasadaki modellerde olduğu gibi lityum iyon bataryayla geliyor. 1.500 watt‘lık motor gücüne sahip olan araç saatte 45 kilometre hız sunuyor.

Volta YIDE elektrikli moped  tam dolu pille saatte 42 kilometrelik menzil değeri sağlıyor.  Arka havalı süspansiyon sistemini barındıran araç batarya dahil 138 kilogram ağırlığında. Uzaktan kumanda ile açma ve kilitleme sistemine sahip olan aracın ön ve arka tarafında hidrolik fren sistemi bulunuyor. Alarm sistemine destek veren Volta YIDE modelinde dijital bir gösterge yer alıyor. Bu ekran üzerinden kullanıcılar araçtaki hız değerini veya kalan menzil değerini hızlıca görebiliyor. Geniş çamurluklara sahip olan araçta geniş tabanlı lastikler mevcut. Otomatik yüksek akım korumasına da destek veren araçta üç kademeli sürüş modu yer alıyor. Araçtaki yokuş kalkış kabiliyeti ise 15 derece.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YIDE elektrikli moped aracın A101’deki kampanyalı fiyatı ne kadar?

Yaklaşık 5 saatte tekrardan şarj edilebilen Volta YDE moped yerli üretim bir araç olarak karşımıza çıkıyor. Aracın A101’deki fiyatı ise 27.990 TL. Kullanıcılar aracı kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor. Elektrikli moped’in taksitli fiyatı ise 29.950 TL. Elektrikli moped mağazalarda ve A101’in online sayfası üzerinden satın alınabilecek. Kampanya 21 Aralık’ta geçerli olacak. Kullanıcılar 30 iş günü içerisinde adreslerine yakın Volta motor servis noktalarından araçlarını teslim alabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER