reklamı kapat

POPÜLER

Volta YIDE elektrikli moped

42 km menzil sunan Volta YIDE elektrikli moped için yeni indirim fırsatı [30 Mayıs 2024]

Volta YIDE elektrikli bisiklet için yeni A101 fırsatı duyuruldu. Lityum iyon bataryayı bünyesinde barındıran araç, 1.500 watt’lık motor gücü sunuyor. Araç tam dolu pille 42 kilometrelik menzik vadediyor. Saatte maksimum 45 kilometre hıza ulaşabilen aracın aracın arka kısmında havalı süspansiyon sistemi var.

Volta YIDE elektrikli moped batarya dahil 138 kilogram ağırlığında. Uzaktan kumanda ile açma ve kilitleme sistemine sahip olan aracın ön ve arka tarafında hidrolik fren sistemi bulunuyor. Alarm sistemine destek veren Volta YIDE modelinde dijital bir gösterge yer alıyor. Bu ekran üzerinden kullanıcılar araçtaki hız değerini veya kalan menzil değerini hızlıca görebiliyor. Geniş çamurluklara sahip olan araçta geniş tabanlı lastikler mevcut. Otomatik yüksek akım korumasına da destek veren araçta üç kademeli sürüş modu yer alıyor. Araçtaki yokuş kalkış kabiliyeti ise 15 derece. Yaklaşık 5 saatte tekrardan şarj edilebilen elektrikli moped yerli üretim bir araç olarak karşımıza çıkıyor. Aracın A101’deki fiyatı ise 31.990 TL. Kullanıcılar aracı kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volta YIDE elektrikli moped’in kampanyalı fiyatı ne kadar olacak?

Elektrikli moped’in taksitli fiyatı ise 35.829 TL. Elektrikli moped mağazalarda ve A101’in online sayfası üzerinden satın alınabilecek. Kampanya 30 Mayıs‘ta geçerli olacak. Kullanıcılar 30 iş günü içerisinde adreslerine yakın Volta motor servis noktalarından araçlarını teslim alabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın