reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Archer AX72

Türkiye fiyatı açıklanan Wi-Fi 6 destekli yönlendirici: TP-Link Archer AX72

TP-Link, hem kablolu hem kablosuz bağlantıda çok yüksek hızlar sunan yeni yönlendiricisini satışa sundu. Wi-Fi 6 bağlantısıyla gelen TP-Link Archer AX72, Qualcomm’un yeni işlemcisine de sahip.

5.400 Mbps’ye varan Wi-Fi hızlarına ulaşabilen cihazda biri WAN olmak üzere toplam 5 adet Gigabit Ethernet girişi yer alıyor. USB 3.0 girişi de olan Archer AX72, her tür bağlantıda yüksek hız vadediyor. Yönlendirici, 100’den fazla cihaza bağlantı desteği veriyor. Aynı anda çok sayıda cihaza destek, 160 MHz kanal genişliği ve daha geniş Wi-Fi kapsama alanı TP-Link Archer AX72 modelinde sunulan diğer özellikler arasında. 6 anteni bünyesinde barındıran cihaz yüksek güçlü antenler ve hüzmeleme teknolojisi sayesinde Wi-Fi sinyallerini evlerinin yer yerine ulaştırabiliyor. Cihaz gerçek zamanlı ev ağını tarayarak olası tehditleri saptayabiliyor. Yönlendirici Ebeveyn Denetimi uygulamasıyla uygunsuz içerikleri engelleyebiliyor. Archer AX72 ağa faklı bir cihaz bağlandığında kullanıcıya bildirim göndererek ağın hep güvende kalmasını sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Archer AX72 modelinin Türkiye fiyatı ne kadar?

Cihaz yazılım güncellemelerini uygulamadan otomatik olarak yapabiliyor. Isınmayı engelleyen ızgara şeklindeki üst kasasıyla şık bir görünüm sunan yönlendirici Wi-Fi 5 bağlantısına kıyasla Wi-Fi hızı yüzde 164 daha fazla. Cihazın Türkiye’deki satış fiyatı ise 145 dolar.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın