reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man: Far From Home Mysterio

Sızıntıyla ortaya çıkan Spider-Man: Far From Home Mysterio kostümü

Empire dergisinin yeni sayısından sızan görsel, Spider-Man: Far From Home filminde izleyeceğimiz Mysterio kostümündeki Jake Gyllenhaal’ı açık ediyor.

Spider-Man: Far From Home bizlerle ilginç bir Mysterio hikayesi buluşturmaya hazırlanıyor. Bildiğiniz gibi normalde Spider-Man’in düşmanları arasında yer alan Mysterio’nun bu filmde aslında kötü tarafta olmadığı açıklanmıştı. İlginç bir iş birliği göreceğimiz filmde, Jake Gyllenhaal’ın Mysterio kostümü de ortaya çıktı. Empire dergisinin yeni sayısında yer alacak dosya konusunda kullanılan görselin internete sızmasıyla Gyllenhaal’ı da kostüm içinde görmüş oluyoruz. Resmi görselde ne yazık ki Mysterio’nun imzası niteliğindeki kaskını göremiyoruz. Gyllenhaal’ın filmde bu kaskı takıp takmayacağı belli değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man: Far From Home Mysterio

New York’un dışına taşan macera

Yeni filmde Elemental isimli canavarların yer aldığı kaydediliyor. Mysterio’nun bu yaratıklar konusundaki bilgisi ise Nick Fury’nin ondan yardım istemesine sebep oluyor. Londra’da geçecek olan hikayede Spider-Man’i ise tamamen siyah kostümüyle de görme şansını elde edeceğiz. Film öncesi ortaya çıkan siyah kostüme buradan ulaşabilirsiniz. Londra’ya okul gezisine giden Peter Parker’ın macerasının detayları ise şimdilik filmde saklı. Ancak ekibin şu ana kadar yaptığı açıklamalar dahi bize göre konuyu fazla açık ediyor ve sürpriz elementini ortadan kaldırıyor.

Spider-Man: Far From Home, 5 Temmuz 2019‘da izleyicilerle buluşacak. 2018 bitmeden filmin fragmanının yayınlanması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man: Far From Home filminin setinden sızan video