reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Mysterio odaklı şaşırtıcı Spider-Man Far From Home teorisi

Avengers Endgame sonrası seyredeceğimiz Spider-Man Far From Home enteresan bir teoriyle karşımıza çıkıyor. Bu teorinin odağında ise Mysterio yer alıyor.

Eğer Marvel filmlerini yakından takip etmeyen bir izleyicisiyseniz, hemen kısaca bilgilendirelim. Yakında Spider-Man Far From Home ile Peter Parker yeni bir maceraya yelken açacak. Ona bu sefer Jake Gyllenhaal’un hayat verdiği Mysterio eşlik edecek. Hem de Marvel çizgi romanlarının aksine karşımıza kötü olarak çıkmayacak. Aksine ona kötüleri alt etmesinde yardımcı olacak. Bu detay ortaya çıktığı günden bu yana konuşuluyor. Mysterio’nun neden iyi olduğuna dair mantıklı bir açıklama aranıyor. Yeni Marvel teorisi ise olayların sandığımızdan çok farklı gelişebileceğini iddia ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu enteresan teoriye göre Jake Gyllenhaal aslında Mysterio’ya hayat vermeyecek. Onun karakteri farklı bir evrenden dünyamıza gelen Spider-Man olacak. Boyutlar arası geçiş yapan bu karakter dünyamızın kendi Örümcek Adam‘ı olduğunu fark edecek. Bu yüzden de kendi adı yerine, mücadele ettiği kötülerden biri olan Mysterio’nun ismini kullanacak. Filmin isminde gönderme yapılan, evinden çok uzakta olan Peter Parker değil, Jake Gyllenhaal’un karakteri olacak.

Yönetmenliğini Jon Watts’ı üstlendiği Spider-Man Far From Home filmi 5 Temmuz 2019‘da vizyona girecek. Bakalım Mysterio gizeminin arkasından ne gibi bir sürpriz çıkacak.

İlginizi çekebilir

Spider Man Far From Home ilk fragman