reklamı kapat

POPÜLER

Jake Gyllenhaal Spider-Man Far From Home

Jake Gyllenhaal’dan samimi Spider-Man Far From Home açıklaması

Jake Gyllenhaal Spider-Man Far From Home ile birlikte Marvel dünyasına dahil oldu. Peki teklif edilen onca role rağmen neden Mysterio’yu seçti?

Bildiğiniz gibi Jake Gyllenhaal uzun süredir çizgi roman uyarlamalarına dair söylentilerle gündeme geliyordu. Son zamanlarda onun The Batman filminin Ben Affleck’in yerini dolduracağı ve filmin başrolünü üstleneceği söyleniyordu. Ardından söylentiler bir anda onun Spider-Man Far From Home filminde Mysterio karakterine hayat vereceği yönünde değişti. Başlangıçta bu haber ne yalanlandı, ne doğrulandı. Fakat setten sızan fotoğraflar tüm bu iddiaların doğru olduğunu ortaya koydu. Peki ismi sayısız farklı karakterle anılan Jake Gyllenhaal onların içinde neden Mysterio‘yu tercih etti?

“Mysterio harika bir karakter. Aslında bu bana senelerdir sık sık sorulan bir soruydu. Çizgi roman filminde oynamak ister misin veya teklif etseler kabul eder misin diye soruluyordu. Cevabım hep aynıydı. Karakter odaklı, benim yeteneklerime uyan bir karakter olursa elbette düşünürüm diyordum. Mysterio karakteriyle bu isteğim gerçek oluyor. Bu yüzden izleyicilerin Spider-Man Far From Home için heyecanlanması beni mutlu ediyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jake Gyllenhaal‘un sözlerinden anlıyoruz ki. uzun bir arayışın ardından istediği gibi bir çizgi roman karakterine denk gelmeyi başarmış. Umuyoruz onun Mysterio performansı Marvel hayranlarını hayal kırıklığına uğratmaz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home ilk fragman