reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man

Jake Gyllenhaal’dan uzun zamandır beklenen Spider-Man açıklaması

Önümüzdeki sene seyredeceğimiz Marvel filmlerinden Spider-Man Far From Home cephesinde heyecan verici gelişmeler yaşanıyor. Sonunda Jake Gyllenhaal uzun zamandır konuşulan söylentilere açıklık getirdi.

Bilmeyenler için kısaca hatırlatmak gerekirse önümüzdeki yaz Peter Parker‘ın maceraları Spider-Man Far From Home filmiyle devam edecek. Çekimleri Londra‘da gerçekleştirilen film set görüntüleriyle gündemi uzun süre meşgul etti. En çok konuşulan meselelerden biri ise Mysterio karakteri oldu. Resmiyet kazanmamasına rağmen pek çok kaynak bu kötüye Jake Gyllenhaal’un hayat vereceğini ifade ediyordu. Fakat bu gelişme bir türlü açıklanmayınca biz de ufak ufak umudu kesmeye başlamıştık. Durum Spider-Man Far From Home setinden paylaşılan görüntülerle birlikte iyice kafa karıştırıcı bir hal amıştı. Aradan geçen zamanın ardından Jake Gyllenhaal sessizliğini bozdu ve bu gizemi açıklığa kavuşturdu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sosyal medya hesabı kullanmayan Jake Gyllenhaal önce kendine bir Instagram hesabı açtı. Ardından ilk paylaşımını Spider-Man‘le bağlantılı olarak yaptı. Paylaştığı ilk videoda onu Örümcek Adam çizgi romanı okuyup şaşırırken görüyoruz. Elindeki sayıda “Mysterio isimli adamın geri dönüşü” sözleri göze çarpıyor. Açıklama kısmında ise “Az önce fark ettim ki Spider-Man’e hayat vermiyorum” sözlerine yer veriliyor. Böylece Jake Gyllenhaal sonunda Mysterio karakterini canlandırdığını kabul etmiş oldu.

 

View this post on Instagram

 

I just realized I’m not playing Spider-Man.

A post shared by Jake Gyllenhaal (@jakegyllenhaal) on

İlginizi çekebilir

Captain Marvel’ın 2. fragmanı