reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

arrow 7. sezon

Arrow 7. sezondaki Green Arrow gizemi çözüldü

DC çizgi romanlarından uyarlanan Arrow yedinci sezon bölümleriyle karşımıza çıkıyor. Bu bölümlerde yeni Green Arrow‘un kim olduğu büyük merak uyandırıyordu. Sonunda bu önemli gerçek ortaya çıktı.

Advertisement

Bilmeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse Oliver Queen, Green Arrow olması sebebiyle yakalandı ve hapse girdi. Yedinci sezonun başlangıç bölümünü de hapishanede geçirdi. Onun şehirden uzak olduğu sürede yeni bir kahraman ortaya çıktı. Kıyafetleri ve ok tercihi nedeniyle yeni Green Arrow olarak adlandırılan bu kişinin kim olduğunu herkes merak ediyordu. Aradan geçen sürenin ardından gerçek gün yüzüne çıktı.

Arrow’un Unmasked isimli bölümünde maskenin altındaki kişinin Emiko Queen olduğu anlaşıldı. Sea Shimooka tarafından televizyona taşınan bu karakter aslen Oliver’ın kardeşi. Fakat onu şimdiye kadar hiç görmedik. Hatta adını bile duymamıştık. Bunun nedeni ise Emiko Queen’in evlilik dışı dünyaya gelmesinden kaynaklanıyor. DC çizgi romanlarında Emiko, Robert Queen ve Shado’nun kızı olarak tanıtılıyordu. Fakat Arrow dünyasında Shado, Oliver ile aynı yaşlarda bir karakter. Bu sebeple Emiko’nun annesinin başka biri çıkması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette Emiko Queen’in geçmişine ve neden Green Arrow olduğuna dair detayların ilerleyen bölümlerde ortaya çıkmasını bekliyoruz. Fakat bunun için verilen aranın bitmesini beklememiz gerekecek.

İlginizi çekebilir

Gotham 5. Sezon NYCC Tanıtımı