reklamı kapat

POPÜLER

arrow

Arrow dizisinin finalinden duygusal tanıtım [Video]

DC televizyon dünyasının temelini atan Arrow final yapmaya hazırlanıyor. Son bölümden duygusal bir tanıtım paylaşıldı. Bizleri nasıl bir finalin beklediği ise büyük merak konusu.

Oliver Queen’in Green Arrow’a dönüşüm macerası aslında sekiz sezon önce başladı. Onun hikayesinin büyük ilgi görmesi diğer DC kahramanlarının da televizyona taşınmasına vesile oldu. The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl ve Batwoman gibi farklı projeler için kapıyı açan başlangıç oldu. Hatta tüm bu yapımların geçtiği dünya Arrowverse yani Arrow evreni olarak anılıyor. Fakat her güzel şeyin olduğu gibi bu dizinin de sonu geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Arrow final bölümü

Arrow’un sekizinci sezonla birlikte izleyicilere veda edeceği geçtiğimiz sene belli olmuştu. Bu gelişme dizinin takipçilerini ve DC hayranlarını fazlasıyla üzdü. Fakat Oliver Queen‘in uzun yıllar devam eden macerasının artık sonuna geldik. Paylaşılan son bölüm tanıtımı önce sekiz sezonun farklı zamanlarından alınan görüntülerle başlıyor. Ardından başrolü üstlenen Stephen Amell‘in diziyle ilgili şu sözlerini duyuyoruz: “Bu beni her zamanla değiştiren bir macera oldu.” Ardından son bölümden birkaç saniye görüyoruz. Fakat bu karelerin hepsi olabildiğince dikkatli seçilmiş gibi duruyor. İzleyicilerin final bölümünde ne olacağına dair ipucu bulamaması için büyük çaba harcandığını söyleyebiliriz. Son duyduğumuz cümle ise “Oliver’ın görevi henüz tamamlanmaktan çok uzak” oluyor.

Arrow’un merak uyandıran final bölümü Amerika’da 28 Ocak akşamı ekrana gelecek. Hikayenin son bulacağı bölümün fragmanına haberimizin girişinden ulaşabilirsiniz.