reklamı kapat

POPÜLER

Scarlett Johansson Loki

Scarlett Johansson Loki olsa nasıl görünürdü?

Black Widow karakteriyle gönüllerde taht kuran Scarlett Johansson, Marvel filmlerinde Loki karakterini canlandırsa nasıl görünürdü? Artık bu sorunun yanıtı var!

Marvel hayranları başarılı hayran çalışmalarıyla uzun zamandır internette karşımıza çıkıyor. Kimi zaman hayaller gerçeğe dönüştürülüyor, kimi zaman sevilen bir karaktere farklı oyuncular hayat verse nasıl olurdu, onu görüyoruz. Haberimizde yer vereceğimiz son hayran çalışması ise aslında ikinci kategoride yer alıyor. Yakında solo Black Widow filmiyle beyaz perdede boy göstermeye hazırlanan Scarlett Johansson, Marvel Sinematik Evreni’nde başka bir karaktere hayat verseydi, sonuç nasıl olurdu diye hiç düşünmüş müydünüz? Normalde akla gelecek karakterler diğer kadın kahramanlar olurdu. Scarlet Witch, Captain Marvel, Wasp… Liste uzayıp gidiyor. Fakat Marvel hayranlarının tercihi tahmin ettiğimizden çok farklı.

Scarlett Johansson Loki oldu

marvefx isimli Instagram kullanıcısı tarafından paylaşılan hayran çalışmasında Scarlett Johansson Loki olarak karşımıza çıkıyor. Normalde Tom Hiddleston‘ın hayat verdiği bu karakterin farklı şekillere ve görüntülere girme yeteneği olduğunu zaten biliyoruz. Bilinmeyen ise onun çizgi romanlarda ve Nors mitolojisinde cinsiyet de değiştirdiği. Bu çalışmada Loki’nin kadın versiyonunu görüyoruz. Scarlett Johansson ise bu role çok yakışmış gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette bu hayran çalışması beraberinde yeni bir soru işareti getirdi. Tom Hiddleston’ı da Black Widow rolünde görecek miyiz? Bu sorunun yanıtı şu: marvefx veya başka bir hayran yaparsa, neden olmasın!

İlginizi çekebilir

Morbius’un ilk fragmanı