reklamı kapat

POPÜLER

marvel

Scarlett Johansson’ın kadın Marvel kahramanları isteği

Yakında solo Black Widow filmiyle boy göstermeye hazırlanan Scarlett Johansson kadın Marvel kahramanlarını bir araya getiren bir proje için can attığını açıkladı.

Son zamanlarda kadın Avengers üyelerini bir araya getiren bir proje isteği gündemde. Avengers Endgame döneminde ilk defa birlikte çalışma fırsatı yakalayan kadın Marvel yıldızlarının bu isteklerini stüdyonun başındaki Kevin Feige’ye ilettiğini biliyoruz. Son zamanlarda bu proje son zamanlarda sık sık gündeme geliyor. Kısa bir süre önce Scarlet Witch karakterine hayat veren Elizabeth Olsen da isteğini net bir şekilde dile getirmişti. Bu konuda konuşan son isim Black Widow’u canlandıran Scarlett Johansson oldu. Jojo Rabbit filminin tanıtım çalışmaları sırasında Variety‘e konuştu.

Kadın Marvel kahramanları kendi filmini hak ediyor

“Benim Marvel Sinematik Evreni’ndeki geleceğim ne olacak, bilmiyorum. Şu an için durumun belirsiz olduğunu söyleyebilirim. Fakat bu dünyada çok fazla güçlü kadın oyuncu yer alıyor. Onların bir araya geleceği bir projenin bomba gibi, durdurulamayacak bir iş olacağına inanıyorum. O yüzden kadın kahramanları buluşturan bir filmin çekilmesini istiyorum. İzleyicilerin böyle bir film beklediğini düşünüyorum ve ben de onlardan biriyim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Black Widow’un Avengers Endgame’de kendini feda etmiş olması gelecekteki Marvel projelerinde yer almasını imkansız hale getiriyor. Eğer karakteri bir şekilde geri döndürmek mümkün olursa, bu problem kökten çözülebilir. Öte yandan oyuncunun her koşulda bu projeyi destekliyor olması da çok güzel.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı