reklamı kapat

POPÜLER

avengers

Elizabeth Olsen’ın “kadınlardan oluşan Avengers filmi” yorumu

Marvel filmlerinde Scarlet Witch karakterine hayat veren Elizabeth Olsen kadınlardan oluşan bir Avengers filmine sıcak baktığını açıkladı. Onun bu düşüncelerine diğer kadın oyuncuların da destek çıktığını biliyoruz.

Avengers Endgame döneminde ilk defa bir araya gelen Marvel’ın kadın yıldızları kendilerini buluşturacak yeni bir proje isteklerini stüdyonun başındaki Kevin Feige‘ye iletmişti. Kadın oyuncuların tamamının bu konuda hemfikir olduğunu zaten biliyorduk. Aradan geçen zamanın ardından Scarlet Witch karakterini canlandıran Elizabeth Olsen AM2DM by Buzzfeed News‘a konuştu. Tessa Thompson, Brie Larson, Zoe Saldana, Scarlett Johansson, Pom Klementieff ve Karen Gillan gibi oyuncularla aynı görüşe sahip olduğunu ifade etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kadınlardan oluşan Avengers filmi gelir mi?

“İnsanların bu karakterleri çok sevdiğini düşünüyorum. Şimdiye kadar çekilen Marvel filmlerinde erkek kahramanlar izleyicileri memnun ederek harika bir iş çıkarttı. Hem komik hem de yetenekliler. Bence kadın oyuncular da bu meziyetlere sahip. Kadın karakterlere beyaz perdede daha uzun zaman tanımanın izleyiciler üzerinde büyük bir etkisi olacağına inanıyorum. Çünkü çizgi romanlar sadece kendileri gibi erkek kahramanlar görmek isteyen erkek okuyucular tarafından takip edilmiyor.”

Yakında vizyona girecek olan Black Widow filminin gişede elde edeceği başarı kadın kahramanlara dair projelerin de kaderini etkileyecek gibi görünüyor. Umarız yakın zamanda Marvel yıldızlarının kadınlardan oluşan Avengers filmi hayali gerçek olur. Doğru yazarın elinde ortaya şahane bir iş çıkacağına inancımız tam.

İlginizi çekebilir

Spider Far From Home fragmanı