reklamı kapat

POPÜLER

Scarlet Witch

Marvel cephesinden Thanos odaklı Scarlet Witch açıklaması

Avengers Endgame sonrası hayranların kafasında oluşan soru işaretlerine Marvel stüdyoları cephesinden oldukça net bir yanıt geldi. Scarlet Witch açıklamasıyla karakterin asıl gücü gözler önüne seriliyor.

Bildiğiniz gibi Scarlet Witch normalde Marvel dünyasının en güçlü karakterlerinden biri. Aslen mutant olan bu süper kahraman ruhsal olarak dengesiz bir yapıya sahip. Bu sebeple fevri şekilde aldığı kararlarla evreni şekillendirdiğini çizgi romanlarda defalarca gördük. House of M ile mutantların hakim olduğu bir dünya yarattığı da oldu, tek sözüyle tüm mutantları gerçeklikten sildiği de. Fakat onun bu gücünü Marvel Sinematik Evreni’nde göremiyoruz. Bu sebeple Scarlet Witch’in Thanos’la karşı karşıya geldiği sahne fazlasıyla dikkat çekiciydi. Pek çok hayran bu sahnede onun gerçek potansiyelinin gösterilebileceğini düşünüyordu. Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige de bu sahneyle ilgili konuştu.

Scarlet Witch Thanos’u alt ederdi

“Wanda Maximoff gerçekten çok güçlü bir karakter. Thanos’u alt edebilecek güçte. Buna engel olan Thanos’un o sahnede ordusunu çağırması oldu. Bundan sonra Scarlet Witch’in gücünü daha net bir şekilde görmeye başlayacağız. Doctor Strange filminde iki kahraman eğlenceli bir şekilde bir araya gelecek.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Buradan anlıyoruz ki Scarlet Witch’in tam gücünü şimdiye kadar görme fırsatımız olmadı. WandaVision ve Doctor Strange in the Multiverse of Madness bu dönüşüme vesile olacak. Scarlet Witch hayranlarını memnun edecek hamleler yolda.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı