reklamı kapat

POPÜLER

marvel

Avengers hayranlarından Marvel’ın kadın kahramanlarını buluşturan çalışma

Marvel‘ın izleyicilerin karşısına çıkarttığı filmlerin sayısı her geçen gün artıyor. Captain Marvel ve Black Widow filmlerinin ardından hayranlar tüm kadın kahramanların birlikte görüneceği bir film seyretmek istiyor. Bu istek de ilgi çekici bir hayran çalışmasıyla karşımıza çıkıyor.

Aslına bakarsanız Marvel’ın kadın kahramanlara yeteri kadar önem vermediği bir süredir düşünülen bir konuydu. Filmlerde kadın kahramanlara ağırlık verilmemesinin yanında solo kadın kahraman filmi de seyretmiyorduk. Fakat bu düzen DC’nin Wonder Woman başarısıyla değişiyor. Yakında Brie Larson‘ın başrolünde yer alacağı Captain Marvel’ı seyredeceğiz. Ayrıca henüz Marvel resmen onaylamasa da, Black Widow solo filminin de geldiğini biliyoruz. Temmuz ayında vizyona giren Ant-Man and the Wasp ile birlikte Marvel Sinematik Evreni‘ndeki kadın kahramanların sayısı arttı. Beklenti ise oldukça basit: Tüm kadın kahramanların bir araya gelip birlikte çalıştığı bir süper kahraman filmi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

awedope.arts isimli Instagram kullanıcısının hazırladığı poster de tam olarak bu isteğe odaklanıyor. A Force olarak adlandırılan filmde dokuz kadın kahraman bir araya geliyor. Captain Marvel, Black Widow, Gamora, Nebula, Mantis, Wasp, Scarlet Witch, Valkyrie ve Okoye birlikte boy gösteriyor. Onların nasıl bir kötüye karşı mücadele vereceğini bilmesek de, bu poster hepsini bir arada görme isteğimizi artırmayı başarıyor.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War kamera arkası