reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Yeni Avengers 4 teorisi: Gizli istila başladı

Marvel‘ın Avengers 4’ün ardından nasıl bir yol izleyeceği büyük merak uyandırıyor. Çizgi roman sevenler de çeşitli teorilerle farklı ihtimalleri değerlendirme altına alıyor. Bu teorilerden biri ise gizli istilaya odaklanıyor.

Bildiğiniz gibi gizli istina yani Secret Invasion aslında bir Marvel çizgi roman serisi. Burada Skrull ırkının yavaş yavaş dünyadaki kahramanların yerini aldığı ortaya çıkıyordu. Örneğin Cyclops, Thor ve Elektra öldürülüyor. Yerine onların görüntülerini ve yeteneklerini taklit eden Skrulllar geçiyordu. Bu durum da Elektra’nın Japonya‘da öldürülmesiyle anlaşılıyordu. Skrull’ın şekil değiştirme özelliği ölmesiyle ortadan kalkıyordu.

Reddit kullanıcısı TheLazerShell ise bu hikayenin Avengers 4‘ten sonra ele alınacağını düşünüyor. Hatta ona göre Avengers üyelerinden bazıları çoktan ele geçirildi! Olayların başlangıcı ise Avengers Age of Ultron olabilir. Bildiğiniz gibi Hulk yaşananların ardından araca atlayıp dünyayı terk ediyordu. Bu süreçte Skrullar tarafından ele geçirildiği, bu yüzden Thor Ragnarok‘ta alıştığımızdan farklı bir Hulk gördüğümüz ifade ediliyor. Thor ve Thanos tarafından yenilmesi de yine aslında Hulk olmamasıyla açıklanıyor. Olur da Avengers 4’te ölürse, onun Skrull olduğu anlaşılabilir deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası bu teori gerçeği ne kadar yansıtıyor, bilmiyoruz. Fakat Avengers 4‘ün ardından gizli istilanın ele alınması fena fikir değil. Bakalım Marvel ne düşünüyor?

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War kamera arkası