reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Avengers Infinity War

Daredevil’ın yıldızından samimi Avengers Infinity War itirafı

Nisan ayının sonunda vizyona girmesinden beri Avengers Infinity War’u ve Avengers 4‘ü konuşuyoruz. Fakat Daredevil’ın başrol oyuncusu Charlie Cox bu heyecandan mahrum kalmış gibi görünüyor.

Marvel, Avengers Infinity War‘un geleceğini resmen duyurduğunda hepimizin çok net bir beklentisi var: Tüm Marvel Sinematik Evreni‘nin bir araya gelmesi. Bunun içinde Marvel’ın dizilerinde seyrettiğimiz kahramanlar da yer alıyordu. Yani The Defenders ve Avengers’ın buluşmasını beklemiştik. Fakat bu beklentilerimiz boşa çıktı. Buna rağmen Avengers Infinity War çok beğenildi ve uzunca süre gündemden düşmedi. Görünen o ki Daredevil‘ın yıldızı Charlie Cox bu büyük olaya dahil edilmediği için pek mutlu değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geçtiğimiz günlerde Las Vegas‘ta gerçekleşen bir etkinliğe katılan Charlie Cox‘a Avengers Infinity War da soruldu. Sevilen oyuncu samimi bir şekilde filmi izlemediğini itiraf etti. Buradan alıyoruz ki son iki aydır Marvel dünyasında yaşananlardan haberdar değil. Daredevil’ın üçüncü sezonu açısından yaşananlardan haberdar olması gerekmiyor. Fakat gündemden düşmeyen filmi hala izlememiş olması kafalarda soru işaretleri yarattı. Onun bu kararının filmde The Defenders’a yer verilmemesinden kaynaklanıp kaynaklanmadığı merak ediliyor. Bakalım bu konuda Charlie Cox’tan yeni bir açıklama gelecek mi?

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War kamera arkası