reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Dikkat çeken Avengers 4 iddiası yalanladı

Avengers 4‘e dair iddialar ve teoriler havada uçuşuyor. Bu süreçte gerçekle yalan arasındaki ayrımı yapmak giderek zorlaşıyor. Son olarak filme dair öne çıkan iddialardan biri daha yalanlandı. Böylece beklentiye girmemize gerek kalmamış oldu.

Aslına bakarsanız son iddialar genellikle Jim Starlin etrafında şekilleniyordu. Marvel ve DC‘de pek çok karakterin hikayesini anlatan Starlin genellikle Thanos, Drax, Gamora gibi karakterleri yaratmasıyla tanınıyor. Kısacası Marvel’ın kozmik yüzünü yansıttığını söyleyebiliriz.

Giderek daha fazla konuşulan Avengers 4 iddiasına göre filmde bir başka Jim Starlin karakterini daha göreceğimiz ifade ediliyordu. Saydığımız karakterlerden sadece Adam Warlock‘u henüz beyaz perdede görmememiz de kafalarda soru işareti yaratıyordu. O olmasa bile, farklı kozmik bir karakterin Marvel Sinematik Evreni‘ne gireceği düşünülüyordu Fakat Jim Starlin kendi Facebook hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla tüm bu iddiaları yalanladı.

“Geçtiğimiz ay Porto Riko’da katıldığım bir etkinlikle Avengers Infinity War gündeme geldi. Filmde iki kredimin olduğu söylenince ben de şaka yaparak bunun üçe çıkacağını söylemiştim. Fakat başka bir karakterimin daha beyaz perdeye taşınacağını kesinlikle söylemedim. Herkes bu şakama dayandırarak Avengers 4’te yeni bir karakterimin görüneceğini iddia etti fakat bu doğru değil.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Böylece Avengers 4’te Jim Starlin‘in başka bir karakterinin ele alınacağı iddiaları da birinci ağızdan yalanlanmış oldu. Bakalım şimdiye kadar okuduğumu söylentilerden hangileri doğru çıkacak?

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War kamera arkası