reklamı kapat

POPÜLER

Daredevil 3. sezon

Daredevil 3. sezon fragmanında Bullseye etkisi [Video]

Avengers Infinity War‘un ardından izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Daredevil 3. sezon fragmanıyla heyecan uyandırmayı başarıyor. Bunun en önemli nedenlerinden biri ise Bullseye oluyor.

Önce hemen Marvel Sinematik Evreni‘ndeki zaman akışına bir açıklık getirelim. Daredevil 3. sezon bölümleriyle Avengers Infinity War’dan sonra karşımıza çıkıyor. Fakat tıpkı Ant-Man and the Wasp’ta olduğu gibi aslında Thanos‘un saldırısından önce yaşananları konu ediyor. Bu yüzden evrenin yarısının ortadan kaybolmadığı bir dünya izliyoruz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daredevil 3. sezon sürprizi

Marvel ve Netflix ortaklığında ekrana taşınan dizinin yeni bölümlerinde ilk sezonun efsane kötüsü olan Wilson Fisk geri dönüyor. Bunun yanında bir de Daredevil’ın en bilinen düşmanlarından biri olan Bullseye izleyicilere tanıtılıyor. Paylaşılan yeni tanıtım da Ajan Poindexter’a odaklanıyor. Biraz dengesiz bir izlenim veren bu karakterin Bullseye‘a dönüşeceğini tahmin etmek hiç de zor olmuyor. Üstüne sezonun bir noktasında Daredevil’ın kırmızı kostümünü giyip, onun itibarını iki paralık edecek gibi görünüyor. The Defenders finalinden bu yana zor zamanlar geçiren Matt Murdock‘ın aynı anda iki kötüyle birden nasıl mücadele edeceği büyük merak konusu. Tüm bu soruların yanıtını ise 19 Ekim‘de Netflix’te seyirci karşısına çıkacak üçüncü sezonda alacağız. Paylaşılan yeni tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.