reklamı kapat

POPÜLER

game of thrones

Game of Thrones’un yıldızlarının setten aldığı eşyalar

Game of Thrones’ta Stark çocukları olarak izleyici karşısına çıkan yıldız isimler New York Comic Con 2018‘e katıldı. Final sezonunda setten anı olarak aldıkları eşyaları açıkladılar.

Bildiğiniz gibi uzun süreli bir dizi son bulduğunda insan alıştığı iş ortamına, arkadaşlarına ve özdeşleştiği karaktere veda etmek zorunda kalıyor. Böyle durumlarda oyuncular setten çaktırmadan bir şeyler alıp kendilerine saklamayı tercih edebiliyor. Fakat kimi zaman durumu çaktırmamalarına gerek kalmıyor. Bu eşyalar artık kullanılmayacağı için onlara hediye edilebiliyor.

Game of Thrones da önümüzdeki sene son sezon bölümleriyle izleyiciye veda edecek. Peki dizinin yıldızları setten anı olarak bir şeyler aldı mı? Bu sorunun yanıtı New York Comic Con 2018 sayesinde gün yüzüne çıktı. Jon Snow’a hayat veren Kit Harington ve Arya Stark’ı canlandıran Maise Williams dizide kullandıkları kılıçlarını almayı tercih etmiş gibi görünüyor. Sansa Stark karakteriyle özdeşleşen Sophie Turner ise dizide kullandığı korseyi evine götürmüş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Söylememize gerek yok ancak oyuncuların saklamayı tercih ettiği bu eşyaların değeri oldukça yüksek. Game of Thrones setinde kullanılan her şey hayranlar tarafından büyük ilgi görüyor ve yüksek meblağlara satılabiliyor. Bunun üstüne bir de HBO tarafından organize edilen sergiler oluyor. Setteki eşyaları burada izleyicilerle buluşturmak mümkün oluyor. Ancak görünen o ki bahsi geçen bu eşyaları hiçbir sergide veya açık artırmada görmek mümkün olmayacak.

İlginizi çekebilir

HBO’nun yeni yayın sezonu fragmanı