reklamı kapat

POPÜLER

Peter Jackson'dan Yüzüklerin Efendisi

Peter Jackson’dan Yüzüklerin Efendisi dizisi açıklaması

Yüzüklerin Efendisi denince otomatik olarak akla gelen ilk isimlerden biri Peter Jackson oluyor. Dolayısıyla Orta Dünya’nın televizyona uyarlanacağını duyduğumuzda herkes aynı şeyi merak etmeye başlamıştı. Peter Jackson‘ın bu projeyle bir bağlantısı olacak mı?

Yüzüklerin Efendisi dizisine Peter Jackson yorumu

Aslına bakarsanız bu sorunun yanıtını aylar önce aldık. Adı Amazon‘un projesinin yanında DC sinema evreniyle de anılan tecrübeli yönetmen çıkıp tüm iddiaları yalanlamıştı. Yüzüklerin Efendisi dizisiyle herhangi bir bağlantısı olmadığının altını çizmişti. Buna rağmen onun bu proje hakkında ne düşündüğü fazlasıyla merak ediliyordu. New York Comic Con 2018‘e katılan Peter Jackson’a tam olarak bu soru yöneltildi. O da şu sözlerle yanıt vermeyi tercih etti:

“Yüzüklerin Efendisi dizisini dört gözle bekliyorum diyebilirim. Film serisini çektiğimizde hikayeyi izleyicilerin gözünden seyredemeyen tek adam bendim. Çünkü kamera arkasına geçmem gerekiyordu. Bu yüzden başka birilerinin Tolkien dünyasına el atmasını heyecanla bekliyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Peter Jackson bundan sonra bir Orta Dünya ve Tolkien hayranı olarak kalmak, çıkacak yeni projeleri normal bir izleyici gibi seyretmek istiyor. Bakalım Amazon‘un Game of Thrones’a rakip projesi onun ve bizlerin bu beklentisini karşılayabilecek mi? Bunun için birkaç sene daha beklememiz gerekecek.

İlginizi çekebilir

Peter Jackson imzalı Mortal Engines fragmanı