reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Yüzüklerin Efendisi dizisi

Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisi için filmin aktöründen heyecan verici istek

Amazon‘un Yüzüklerin Efendisi dizisi ile ilgili elle tutulur açıklamalar yapılmasa da filmin oyuncuları şimdiden heyecanlanmış durumda.

Amazon, Yüzüklerin Efendisi dizisi için henüz adam akıllı çalışmalara başlamış değil. Senaryo çalışmaları başlamış olsa da ortada henüz bir oyuncu seçimi bulunmuyor. Haliyle senaryonun ne üzerine odaklanacağı da bilinmiyor ancak kulislerde genç Aragorn’un hikayesinin anlatılabileceği söyleniyor. Daha önce filmlerde gördüğümüz sevilen karakterlerin de dönebileceği söylenmişti ancak her şey ne yazık ki çok bulanık şu noktada. Öte yandan oyunculardan bazıları diziye hayli sıcak bakıyor. Onlardan biri de Peter Jackson’ın üçlemesinde Merry’i canlandıran Dominic Monaghan. Monaghan, dizide yer almak istediğini açıklıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hobbitler dizide yer alacak mı?

Dizide yer almak istediğini belirten Monaghan’ın tam açıklaması şu şekilde: “Dizinin konusuna bağlı aslında. Artık yaşlanmış Hobbitlerin eski maceraları yad ettiği bir sahne olacaksa tabii ki yaparım. O evreni çok seviyorum ve yeni jenerasyonlar tanıtılsa da dizinin yine Peter Jackson’ın orijinal üçlemesine ve kitaplara geri dönmesi gerekeceğini düşünüyorum.

Dizi her ne kadar filmlerin öncesini konu alsa da esasen Monaghan’ın dediği gibi bu, sevdiğimiz karakterleri görmemiz için engel değil. Elijah Wood, Sean Astin, Billy Boyd ve Dominic Monaghan’ın bir kez daha ikonik dörtlü Hobbit rolünde yer almasını elbette çok isteriz. Ancak bu noktada planlar tamamen Amazon’un gizli kapıları ardında saklı bekliyor. Herhangi bir oyuncu seçiminin manşete taşınacağı ise şüphesiz. Amazon’un bu hayli merak edilen dizinin altından nasıl kalkacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.

İlgili video

The Hobbit The Battle of the Five Armies fragmanı