reklamı kapat

POPÜLER

Yüzüklerin Efendisi yıldızı Elijah Wood yeni oyunu Transference

Yüzüklerin Efendisi yıldızından tüylerinizi diken diken edecek gerilim oyunu [Video]

Ubisoft, E3 2018’in en ilginç duyurularından birine imza attı. Elijah Wood‘un kurduğu SpectreVision, tüylerinizi diken diken edecek bir gerilim oyunu sunuyor.

Yüzüklerin Efendisi yıldızı Elijah Wood, psikolojik gerilim oyunu Transference için E3 2018’de sahnede boy gösterdi. Ubisoft’un paneli sırasında sahneye çıkan Wood, Ubisoft Montreal ve SpectreVision iş birliğinde geliştirilen yeni oyununda hayli ilginç bir hikaye anlatıyor. Oyuncuları travma geçirmiş akıl hastalarının belleklerindeki verilerle buluşturan oyun, birinci şahıs bakış açısıyla beraber gerilimi de artırıyor. PlayStation VR, HTC Vive ve Oculus Rift için geliştirilen oyun aynı zamanda sanal gerçeklik gözlüğü olmayan kullanıcılar için de PS4, PC ve Xbox One‘daki yerini alacak. Ancak aynı deneyimi sağlayabilir mi emin değiliz…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gerilim, gizem ve bir aile hikayesi

Oyunun konusunu özetlemek gerekirse; başarlı bir bilim insanı olan Raymond Hayes, kendisinin ve ailesinin beyin verileri üzerinde deneyler gerçekleştirmektedir. Ailenin bir araya gelen bilinci karanlık ve çarpık bir dijital simülasyon oluşturmaya başlar. Oyuncular bu zihin büken dijital dünyada Raymond, karısı Katherine ve oğulları Benjamin’in perspektifinden hikayeye dahil olmalı ve ailenin parçalanmış anılarını iyileştirip bir araya getirmelidir. Böylelikle gizemi de çözmek mümkün oluyor.

Açıkçası oyun oldukça ilgi çekici bir hikaye sunuyor. Tüm platformlarda yer alacak olması da oyuncular için bir artı olarak yansıyor. Bu sonbaharda satışa sunulması beklenen oyunun ilgi çekici fragmanını haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.