reklamı kapat

POPÜLER

Dark Souls III’ten tüyleri diken diken eden sinematik [Video]

Merakla beklenilen oyunlarda heyecanın biraz daha artması için ortaya sürülen sinematikler, hem kalbimizi çalıyor hem de sabırsızlığımızı artırıyor. Blizzard‘ın sinematik işinin kitabını yazdığı, Ubisoft‘un ise sinematiklerle umutlandırıp sonra hayal kırılığı yarattığı o heyecanlı bekleyişi Bandai Namco tüylerinizi diken diken edecek Dark Souls III sinematiğiyle gerçekleştiriyor.

Dark Souls serisi ve aynı aileden sayılan Bloodborne denildiğinde oyuncular bitmek tükenmek bilmeyen ölümler, zorlu oynanış ve sinir, stres dolu anları hatırlayarak zaten şöyle bir ürperiyor. Ancak serinin oyuncularda yarattığı tatmin duygusu da göz ardı edilecek gibi değil. Bu sebeple oyuncuların oynamaktan vazgeçemediği ve E3 2015’te oldukça heyecanlandığı duyurulardan biriydi Dark Souls III. Seri şimdi tüylerinizi diken diken edecek sinematiğiyle bir kez daha etkilemeye hazır.

Yeni oyunla beraber haritada daha geniş bir keşif imkanı sunan Dark Souls III, 12 Nisan‘da PS4, PC ve Xbox One için çıkacak. O zamana kadar bu hayranlık uyandıran sinematiği haberin üstünden izleyebilirsiniz. Ayrıca unutmayın, pes etmek zayıfların işidir ve Dark Souls evreninde zayıflara yer yok.

İLGİLİ HABERLER