reklamı kapat

POPÜLER

Aslan Kral

Aslan Kral filminden tüylerinizi diken diken edecek ilk fragman [Video]

Disney heyecanla beklenen Aslan Kral filminin ilk fragmanını yayınladı. Hayli kısa olan ilk fragman, nostaljik anıları canlandırıyor.

90’larda çocuk olanlar için Aslan Kral filminin ayrı bir yeri bulunuyor. Kimisinin ilk sinema deneyimi olan bu macera yıllar sonra geri dönüyor. 1994’te hayatımıza girerek klasikleşen bu hikayenin yeni versiyonu tahmin edersiniz ki teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanmış. Ayrıca seslendirme kadrosu da ne kadar iddialı olduğunu gösteriyor. Yönetmenliğini Iron Man‘in de yönetmeni olan Jon Favreau’nun üstlendiği film, daha foto-realistik bir deneyim sunuyor. Fragman kısa olmasına karşın ikonik anları barındırmayı ihmal etmiyor. Rafiki’nin genç Simba’yı havaya kaldırıp tüm hayvanlara ilan ettiği o sahne gibi…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mufasa geri dönüyor

Seslendirme kadrosunda iddialı isimler olduğundan bahsetmiştik. Donald Glover‘ın Simba’yı seslendirdiği filmde Beyonce de Nala’ya hayat verecek. Seth Rogen, Keegan-Michael Key gibi isimlerin de yer aldığı kadronun en heyecan verici ismi ise Mufasa’yı seslendirecek kişi oldu. Çünkü James Earl Jones geri dönüyor. İlk filmde de Mufasa’yı seslendiren Jones’un tanıdık sesini fragmanda da duyabilirsiniz. Hans Zimmer ve Elton John da yapıma dönen isimlerden.

19 Temmuz 2019‘da vizyona girecek olan Aslan Kral şimdilik çok kısa bir fragmanla ağzımıza bir parmak bal çalıyor. Filmin ilk fragmanını haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.