reklamı kapat

POPÜLER

Aslan Kral

Disney’in Aslan Kral filminden heyecan uyandıran yeni fragman [Video]

Disney stüdyolarının yeniden beyaz perdeye taşımaya hazırlandığı Aslan Kral filmi yeni bir tanıtımla karşımıza çıkıyor. Bizlere nostaljik hisler yaşatmayı başarıyor.

90’lı yılların en sevilen filmlerinden biri şüphesiz ki Aslan Kral. Öyle ki bu film pek çok kişinin sinemada izlediği ilk film olmasıyla akıllarda yer etmişti. Şimdi aynı hikaye son teknolojiden yararlanarak yeniden izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Filmin kamera arkasında Iron Man filmini beyaz perdeye taşıyan Jon Favreau görev yapıyor. Favreau, The Jungle Book filmide olduğu gibi klasik animasyon yöntemlerinden daha gerçekçi bir deneyim vadediyor.

Öte yandan filmin orijinal seslendirme kadrosu da fazlasıyla dikkat çekici. Öncelikle kahramanımız Simba’yı son yılların yükselen yıldızlarından Donald Glover seslendiriyor. Ünlü sanatçı Beyonce Knowles Carter ise Nala’nın sesi oluyor. Onlara Seth Rogen, Keegan-Michael Key, Chiwetel Ejiofor, Billy Eichner, Alfre Woodard, Eric André, John Oliver ve James Earl Jones eşlik ediyor. Özellikle James Earl Jones‘un dönüşü çok dikkat çekici. Çünkü kendisi orijinal animasyonda da Mufasa’yı seslendirmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Disney stüdyolarının animasyon filmdense daha gerçekçi bir deneyim sunmaya hazırlandığı Aslan Kral filmi 19 Temmuz 2019‘da vizyona girecek. Film için paylaşılan yeni tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.