reklamı kapat

POPÜLER

Dynasties Game of Thrones

Hayvanlar aleminin Game of Thrones’u ile tanışın: Dynasties [Özel röportaj]

Hayvanlar aleminin Game of Thrones versiyonu olarak öne çıkan Dynasties, size bildiğiniz her şeyi unutturacak yeni bir deneyim vadediyor.

Advertisement

BBC Earth heyecan verici yeni belgesel dizisi Dynasties‘i yayınlamaya hazırlanıyor. Ancak Dynasties bildiğiniz belgesellere pek de benzemiyor. 5 farklı mekanda 5 farklı hayvan grubuyla hazırlanan belgesel uzun soluklu bir çalışmanın ürünü olarak nihayet karşımızda. Dynasties’i diğerlerinden ayıran en önemli detay ise konusu ve onu ele alış şekli. Türkçe Soylar ismiyle yayınlanacak olan Dynasties, bir hanedanlık hikayesi anlatıyor. Şempanzeler, penguenler, aslanlar, kurtlar ve kaplanlarla bizi buluşturacak olan yapım, sürülerdeki alfanın nasıl kendi yerini kazandığını ve onu koruyup gelecek nesillere aktarabilmek için nelerle mücadele ettiğini gösteriyor. Yani Game of Thrones dizisindeki taht savaşlarını en gerçek haliyle önümüze seriyor.

Özel bir davetle serinin yapımcısı Rupert Barrington ve BBC Studios’un MENA Bölgesinden Sorumlu Genel Müdür ve Başkan Yardımcısı Natasha Hussain ile İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz röportajda bu belgeselin beraberinde getirdiklerinden, sunduğu yeni deneyimden ve gelecek projelerden bahsettik. Ancak röportaja geçmeden önce hemen aşağıda yer alan ve HBO ile beraber hazırlanmış Game of Thrones ve Dynasties’i bir araya getiren özel tanıtımı izlemenizi tavsiye ederiz. Belgesel serisinin ilk bölümü Digitürk, DSmart ve Tivibu üzerinden BBC Earth kanalında 22 Kasım‘da yayınlanacak. Tüm programa saatleriyle beraber son sayfadan ulaşabilirsiniz.