reklamı kapat

POPÜLER

star wars, star wars: episode v

İnternetten kaldırılan Star Wars: Episode V belgeseli yeniden yayında [İzle]

Nedeni bilinmeyen şekilde ortadan kaybolan Star Wars: Episode V belgeseli artık izlenebiliyor. Yaklaşık bir saatlik belgesel beşinci filmin detaylarına iniyor.

Star Wars’un beşinci filmi pek çok hayrana göre en iyi Star Wars filmlerinden biri. Öyle ki filmin detaylarına inme amacıyla hazırlanan Michel Parbot imzalı bir belgeseli bile bulunuyor. Ancak nedeni bilinmeyen bir şekilde belgesele uzun süredir internet üzerinden erişilmiyordu. Neyse ki yaklaşık bir saat uzunluğundaki belgesel artık YouTube üzerinden ücretsiz izlenebiliyor. Belgeselde kostüm yapımı aşamalarından buzul gezegen Hoth’un inşasına kadar çeşitli konulara değiniliyor. Ayrıca röportajlardaki Harrison Ford’un rahatlığı da belgeseli daha eğlenceli kılan diğer bir faktör. Belgeseli haberin ana görseline tıklayarak izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Star Wars: Episode IX hakkında neler biliyoruz

20 Aralık 2019‘da vizyona gireceği açıklanan filmin yönetmen koltuğunda Colin Trevorrow oturuyor. Henüz ismi açıklanmayan dokuzuncu filmde efsane oyuncu Carrie Fisher‘ın yokluğunun izleyiciye nasıl yansıtılacağı da merak ediliyor. Rey, Finn, Poe, Luke Skywalker ve diğer karakterlerinin hikayelerinin giderek netleşeceği serinin üçüncü üçlemesinde İlk Düzen‘in de tamamen düşeceği ihtimalleri üzerinde duruluyor. Daha önce vizyon tarihi Mayıs 2019 olarak açıklanan filmin The Last Jedi gecikmesi yüzünden Aralık 2019’a ertelendiğini hatırlatalım.

İlginizi çekebilir

OnePlus 5T Star Wars sürümü