reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Harry Potter

Geliştirme aşamasındaki Harry Potter oyunundan video sızdı [İzle]

Uzun zamandır beklediğimiz o Harry Potter oyununa nihayet kavuşuyor olabiliriz. Sızdırıldığı iddia edilen oyun videosu, sihirli bir deneyimin kapılarını aralıyor.

Quidditch oyunu da dahil olmak üzere gerek LEGO gerek film, Harry Potter serisi pek çok oyuna kavuştu. Ancak bu oyunların hepsi geçmişte kaldı. Güncel mekanikler ve daha etkileyici bir oyun deneyimine hayır demeyeceğimiz bir projeyi ise bugüne kadar duymamıştık. Ancak birkaç saat önce yayınlanan bir video tüm umutlarımızı yeşertti. YouTube’da RastaPasta kullanıcı adıyla tek bir videoya sahip olan kanal, gelecek bir Harry Potter oyununu sızdırdığını iddia ediyor. Yayınlanan fragman tadındaki video Rocksteady’nin uzun zamandır üzerine çalıştığı o büyük proje olabilir mi? Oyunun mekanikleri ve görüşünü hayranlara bu soruyu düşündürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

1800’lerin büyücü dünyası

Açık dünya RPG olduğu belirtilen oyunun 19. yüzyılda geçtiği kaydediliyor. 5. sınıf Hogwarts öğrencisi olduğumuz oyunda karakterimizin görünüşünü de belirleyebiliyoruz. Okula varır varmaz ilginç olaylar ise baş gösteriyor ve macera başlıyor. İksirler yapabileceğimiz oyunda yeni büyüler öğreniyor ve fantastik canavarlarla karşılaşıyoruz.

Fragmanın her ne kadar gerçek olmasını istesek de WB Games’ten konuyla ilgili herhangi resmi bir açıklama yapılmadı. Fantastik Canavarlar filminin de yükselmesiyle bu aralar Harry Potter temalı bir oyunun çıkması ise çok da mantıksız görünmüyor. Ancak bu sızıntı sahte de olabilir tabii. Yine de şimdiden heyecanlandık diyebiliriz.