reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Titans

Netflix’ten sürpriz Titans hamlesi [Video]

Disney’in kendi yayın servisini açmasıyla Marvel’ı kaybeden Netflix, çözümü DC’ye buluyor. Yayın hakları satın alınan Titans, Netflix orijinalleri arasına giriyor.

San Diego Comic Con’da ilk fragmanıyla karşımıza çıkan Titans, büyük bir gelişmeyle gündemde. Dizi Netflix orijinalleri arasına girerek Türkiye’de dahil Amerika dışındaki Netflix kullanıcılarının beğenisine sunulacak. Bildiğiniz gibi Disney kendi yayın servisini açmak için geri sayımı başlattı ve haklarını Netflix’ten geri aldı. Bu anlaşma kapsamında Marvel dizileri Netflix’te kalsa da sinematik evren tamamen platformdan çekiliyor. Gelecekte ise Netflix’te yeni bir Marvel dizisi görme şansımız pek olmayacak çünkü Disney’in kendi platformu için Marvel karakterleriyle dizi çekeceği de duyulmuştu. Hal böyle olunca elindeki Marvel kozunu kaybeden Netflix, DC’ye sarılmış gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Titans yayın tarihi ve Türkçe altyazılı fragman

Dizi Amerika’da DC’nin yayın servisinde yayınlanırken, Amerika ve Çin dışındaki yayın hakları tamamen Netflix’e geçmiş durumda. Titans, Robin’in Batman’den ayrıldıktan sonra “kendi takımını” kurmasını konu alıyor. Dick Grayson’ı merkeze oturtan dizide Titans’ı Robin, Starfire, Raven ve Beast Boy oluşturuyor. En azından şimdilik ekip bu isimlerle sınırlı gibi görünüyor. Dizinin DC Universe yayın servisi için çıkış tarihi 12 Ekim. Ancak Netflix’in kendi servisi için yayın tarihi konusunda henüz bir açıklaması yok. Dizi Netflix’e biraz daha geç gelecek gibi görünüyor. Dizinin Türkçe altyazılı fragmanını haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.