reklamı kapat

POPÜLER

Titans

Titans fragmanı Batman’siz acımasız bir Robin’i gözler önüne seriyor [Video]

San Diego Comic Con tüm hızıyla devam ederken, DC’nin genç süper kahraman takımı Titans‘ın dizisinden ilk fragman geldi. Karanlık ve “soyutlaştırılmış” bir hikaye bizi bekliyor.

Titans son dönemde genellikle Netflix’te de yayınlanan çizgi serileriyle gündemde. Ancak bu fragmanı izlemeden önce çizgi seriyi izleyenlerdenseniz sizi uyaralım. Dizinin tonu çizgi seriden çok farklı. Zira karşımızda eğlenceli ve kahraman olmaya hevesli bir grup “özel” genç bulunmuyor. Aksine çok daha karanlık, gerilim dolu bir fragman karşımızda duruyor. Dick Grayson’ın Robin’inin yer aldığı fragmanda Batman için de pek hoş sözler söylenmiyor…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Robin tek başına uçuyor

Dizi, karakterlerimizin henüz bir grup oluşturmadan önceki döneminde başlıyor. Teagan Croft tarafından canlandırılan Raven, yardım için Brenton Thwaites’in hayat verdiği Dick Grayson’ın yanına geliyor. Grayson’ın kim olduğunu bilmeyenler için de kısa bir hatırlatma yapalım. Graysonlar sirkte cambazlık yapan bir aile. Dick, anne ve babasını bir sirk “kazasında” kaybediyor. Daha sonra Batman’in himayesine giren kahramanımız ilk Robin oluyor. Ekibin diğer iki üyesi Beast Boy ve Starfire’ı da çok kısa süre görme şansına eriştiğimiz fragman özellikle CGI konusunda pek bir beklentimizin olmaması gerektiğini de gözler önüne seriyor.

Dizide Raven’a yardım edecek olan Robin’inse Batman ile bağlarını kopardığını görüyoruz. İkilinin ilişkisindeki bu gerilimin Robin’in kahramanlık faaliyetlerinde değişime yansıdığı da görünüyor. Karakterimizin Nightwing’e dönüşme yolculuğundaki ilk adımdayız diyebiliriz. Dizi Batman’i gösterecek mi merak konusu. Yayın tarihi ise şimdilik belirsiz.