reklamı kapat

POPÜLER

titans

Titans’ın ilk sezonu ne zaman başlıyor?

DC‘nin sevilen kahramanları birer birer ya televizyonun ya da sinemanın yolunu tutuyor. Genç kahraman ekibi Titans‘ın televizyona uyarlanacağı ise bir süre önce belli olmuştu. Şimdi dizinin ilk sezonunun ne zaman başlayacağı da netlik kazandı.

DC kahramanları denildiğinde aklımıza Justice League ekibinden isimler geliyor. Superman, Batman ve Wonder Woman gibi isimler öne çıksa da DC dünyası çok daha geniş. Bu demirbaş kahramanların dışında onlara yardımcı olan genç isimler de mevcut. Titans da o ekiplerden biri. Robin, Starfire, Beastboy ve Raven‘ın hikayesi artık Titans ile televizyon ekranlarında olacak.

Aslına bakarsanız bu proje son zamanlarda sık sık gündeme geliyor. Bunun en büyük nedeni ise hayranların kahramanların görünüşlerini pek beğenmemesi. Özellikle Starfire eleşirilerin odağına oturan karakter oldu. Raven da farklı haliyle ikinci sırada yer alıyor. Paylaşılan ilk tanıtımda Batman’e lanet eden Dick Grayson ise büyük merak konusu halini aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uzun süredir devam eden belirsizlik DC cephesinden gelen açıklamayla son buldu. Netflix’e rakip olma potansiyeline sahip DC Universe platformunun 15 Eylül’de açılacağı ortaya çıktı. Titans’ın macerası da 12 Ekim‘de başlayacak. Sezon 12 bölüm sürecek ve yeni bölümler cuma günleri izleyici karşısına çıkacak.

İlginizi çekebilir

Titans fragmanı