reklamı kapat

POPÜLER

Titans

DC uyarlaması Titans dizisinin Türkiye yayın tarihi netleşti [Video]

DC çizgi romanlarının sevilen genç kahramanlarını ekrana taşıyan Titans dizisinin Netflix Türkiye üzerinden izleyicilerle buluşacağı tarih belli oldu. Böylece birinci sezon için geri sayım başlamış oldu.

Titans temelde DC dünyasının genç kahramanları etrafında şekilleniyor. Dick Grayson, Starfire, Raven ve Beast Boy bir araya gelip kendi ekiplerini kuruyor. Bir yandan insanlara yardımcı olurken bir yandan kendilerini ve sahip oldukları potansiyeli keşfediyorlar. Gölgelerin içinden çıkan Dick Grayson’ın Starfire, Raven, Beast Boy ve daha birçok korkusuz yeni kahramanın lideri olacağı dizi, çizgi roman severlerin yakından tanıdığı seriyi dramatik bir dizi olarak ekrana taşıyor diyebiliriz. Amerika’da DC Universe isimli platformda ekrana gelen dizinin yapımcılığını Akiva Goldsman, Geoff Johns, Greg Berlani, Sarah Schechter, Greg Walker ve John Fawcett üstleniyor. Sevilen süper kahramanlara ise Brenton Thwaites, Anna Diop, Teagan Croft, Ryan Potter, Minka Kelly ve Alan Ritchson gibi isimler hayat veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Titans, Amerika’da hizmete açılan DC Universe isimli internet platformunda çoktan izleyici karşısına çıkmaya başladı. Dizinin Amerika dışındaki yayın haklarını ise Netflix almıştı. Bu sebeple dizinin sezonunu tamamladıktan sonra Netflix’te karşımıza çıkmasını bekliyorduk. Tahminler doğru çıktı. Netflix Türkiye’den yapılan açıklamaya bakılırsa Titans’ın birinci sezon bölümleri 11 Ocak‘ta karşımıza çıkacak.

İlginizi çekebilir

Titans Türkçe altyazılı fragman