reklamı kapat

POPÜLER

Titans 2. sezon

Titans 2. sezonda Jason Todd müjdesi

DC’nin kendi platformu DC Universe için çekmeye başladığı Titans 2. sezon bölümleriyle bizleri fazlasıyla şaşırtacak gibi görünüyor. Deathstroke’un gelişinin ardından Jason Todd cephesinde heyecan verici gelişmeler yaşanıyor.

Eğer henüz izlemediyseniz Titans dizisinin Dick Grayson, Raven, Starfire ve Beast Boy’un etrafında şekillendiğini söyleyebiliriz. Justice League üyelerinin yancıları olarak tanıdığımız bu genç kahramanlar kendilerini bulma ve adaleti sağlama mücadelesi veriyor. Tarzı ve farklı anlatımıyla ilgi çeken dizi son zamanların en beğenilen DC uyarlamaları arasında yer alıyor. Geçtiğimiz sezon finalinde Batman’i konuk eden dizi ikinci sezonda enteresan sürprizlere hazırlanıyor. Daha önce DC’nin sevilen kötülerinden Deathstroke’un gelişi ortaya çıkmıştı. Hatta onun yanında Deathstroke’un oğlu Joe Wilson (Jericho) ve kızı Rose Wilson (Ravager) da boy göstermeye hazırlanıyor. Fakat heyecan uyandıran gelişmeler bunlarla sınırlı değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Titans’ın ilk sezonunda tanıştığımız Jason Todd’u artık daha fazla göreceğiz. Batman’in Dick Grayson’ın ayrılığından sonra yanına aldığı Todd bir anlamda yeni Robin. Onu geçtiğimiz sezonda oldukça kısa şekilde görmüştük. Kısa bir süre önce Jason Todd’a hayat veren Curran Walters’ın Titans 2. sezon oyuncu kadrosunda devamlı olarak yer alacağı ortaya çıktı. Böylece karakterin rolünün de büyüyeceği ortaya çıktı. Kim bilir belki bu onun da Titans ekibine katılacağı anlamına geliyordur!

İlginizi çekebilir

1. sezon Türkçe altyazılı fragman