reklamı kapat

POPÜLER

Titans 1. sezon

Titans 1. sezon finalindeki şaşırtıcı gelişme

DC’nin televizyona uyarladığı Titans 1. sezon finali fragmanıyla heyecan uyandırmıştı. Fakat asıl sürprizin bölüm sonunda yer aldığı ortaya çıktı.

DC Universe platformu için hazırlanan Titans kısa sürede senenin en çok konuşulan dizilerinden birine dönüştü. Dick Grayson, Raven, Starfire ve Beast Boy‘un maceraları genel anlamda beğeni topladı. Fakat bu kahramanların alıştığımız çizgi roman dünyasından da kopuk olmadığını hep hissettik. Özellikle Batman etkisi hissedilen bir isim oldu. Diğer kahramanların adı da sık sık anıldı. Son olarak da Batman’i sezon finalinde görme fırsat elde ettik. Bu buluşma pek beklendiği gibi olmasa da, gelecek için umut vadediyor. Birinci sezon finalinden sonra karşımıza çıkan ufak sahne de dizinin DC dünyasıyla bağlantısını güçlendireceğine işaret ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Her şey olup bittikten sonra gösterilen bonus sahnede Cadmus karşımıza çıktı. Burada Superman’e birebir benzeyen biri görünüyordu. Eğer çizgi romanları az çok biliyorsanız, bu karakterin Superboy olduğunu tahmin edebilirsiniz. Superman’in klonu olan Superboy aslında onu alt etmek için yaratılıyordu. Fakat daha sonra Connor Kent ismini alarak kahramanlığa soyunuyordu. Bu da yakın gelecekte onu Titans ekibinde görebileceğimiz anlamına geliyor. Fakat bunun için önce ona ulaşmaları ve doğru yolu seçmesine yardımcı olmaları gerekecek.

İlginizi çekebilir

Titans 1. sezon finali tanıtımı