reklamı kapat

POPÜLER

titans

Titans 2. sezonda Deathstroke sürprizi

DC çizgi romanlarından uyarlanan ve bu dünyadaki genç kahramanları bir araya getiren Titans dizisinin ikinci sezon sürprizleri bitmiyor. Sırada Deathstroke’un olduğu ortaya çıktı.

Bilmeyenler için özetlemek gerekirse Titans dizisi Dick Grayson, Raven, Starfire ve Beast Boy’un etrafında şekilleniyor. Genç kahramanların kendilerini bulma ve adaleti sağlama mücadelesi kısa sürede büyük ilgi uyandırdı. Sezon finalinde Batman hikayeye konuk oldu. Ardından öğrendik ki ikinci sezonda Superboy ve Krypto gibi karakterler hikayeye dahil olacak. Fakat anlaşılan o ki Titans’ın sürprizleri bu karakterlerle sınırlı kalmayacak. ThatHashTagShow sitesinin haberine bakılırsa Titans dizisi için yeni bir oyuncu ilanı paylaşıldı. Aranan özelliklere bakarak üç karakterin izleyici karşısına çıkacağı anlaşılıyor. Bunlardan en fazla dikkat çekeni DC’nin sevilen kötülerinden Deathstroke oluyor. Onun yanında Deathstroke’un oğlu Joe Wilson (Jericho) ve kızı Rose Wilson (Ravager) da geliyor. Hikayenin genel olarak gençler etrafında şekillendiğini düşününce Jericho ve Ravager’ın ön plana çıkacağını tahmin ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deathstroke fazlasıyla ilgi gören bir karakter. Özellikle son zamanlarda hem Arrowverse’te hem de DC sinema evreninde karşımıza çıkıyor. Bakalım onun Titans versiyonu nasıl olacak?

İlginizi çekebilir

1. sezon Türkçe altyazılı fragman