reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Titans Batman

Titans Batman’ini Game of Thrones’ta buldu

DC çizgi romanlarından uyarlanan ve büyük ilgi gören Titans yakında ikinci sezonuyla geri dönecek. Yeni sezonda Game of Thrones dizisinden transfer edilen Batman de izleyici karşısına çıkacak!

Advertisement

Kısaca özetlemek gerekirse Titans dizisi Dick Grayson, Raven, Starfire ve Beast Boy’un etrafında şekilleniyor. Justice League üyelerinin yancısı olarak tanıdığımız bu genç kahramanlar kendilerini bulma ve adaleti sağlama mücadelesi veriyor. Tarzı ve farklı anlatımıyla ilgi çeken dizi son zamanların en beğenilen DC uyarlamaları arasında yer alıyor. Dizinin birimci sezon finainde Batman hikayeye konuk olmuştu. Fakat onun yüzünü görme fırsatımız olmamıştı. Kostüm içinde Gotham’da kötülerin peşine düşen Batman’e iki dublör hayat vermişti. İkinci sezonla birlikte Bruce Wayne’i gerçekten görme şansımız olacak!

Hollywood’un güvenilir kaynaklarından biri olan Deadline sitesinin haberine göre DC sonunda aradığı Batman’i buldu. İkinci sezonda Bruce Wayne karakterine Game of Thrones ile tanıdığımız Iain Glen hayat verecek. Westeros’ta Jorah Mormont karakteriyle karşımıza çıkan İskoç oyuncu Batman’in biraz daha yaşlı haliyle karşımıza çıkacak. Onun diziye hangi bölümde dahil olacağı veya Batman kostümünü giyip giymeyeceği henüz belli değil. Ancak sonunda Bruce Wayne’i canlı kanlı şekilde görecek olmak fazlasıyla heyecan uyandırıyor. Siz Iain Glen tercihi hakkında ne düşünüyorsunuz?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Titans 1. sezon Türkçe altyazılı fragman