reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Marvel’ın Avengers Endgame fragmanlarında sakladığı kahraman

Marvel stüdyolarının paylaştığı son tanıtımla birlikte Avengers Endgame fragmanlarında bir kahramanın özellikle saklandığı netlik kazanmış oldu.

Bildiğiniz gibi Marvel, Avengers Endgame’e dair detayları gizli tutmak için büyük çaba sarf ediyor. Paylaşılan tanıtımlarda veya görsellerde önemli bir detaya yer verilmemesi için uğraşılıyor. Bu sebeple MCU izleyicileri en ufak detayı bile uzun uzun inceler hale geldi. Yayınlanan ilk fragmanda Avengers üyelerinden birinin tanıtımlardan silindiği iddiası ortaya atılmıştı. Bu kahramanın kim olduğu tespit edilemese de, oyuncuların duruşu içlerinden birinin tanıtıma eklenen görüntülerden silindiğini ortaya koyuyordu. Marvel’ın yayınladığı son televizyon tanıtımıyla birlikte bu durum bir iddia olmaktan çıktı!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha önce paylaşılan tanıtımlarda beyaz renkli yeni kostümlerin içinde Captain America, Tony Stark, Black Widow, Hawkeye (Ronin), Nebula, Scott Lang ve Rocket Raccoon’u gördük. Son tanıtımın sonunda ise tüm kahramanlarımız ellerini bir araya getiriyor. Burada tam sekiz kişinin eli yer alıyor fakat saydığımız kahramanlar toplamda yedi kişi ediyor. Sekizinci kişinin kim olduğu ve neden Marvel tarafından özenle saklandığı ise büyük merak konusu. Maalesef bu konuda net bir fikre sahip olabilmek için Avengers Endgame’in gösterime başlamasını beklememiz gerekiyor. Russo kardeşlerin yönettiği film 26 Nisan’da izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bahsettiğimiz son tanıtımı hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame tanıtımı