reklamı kapat

POPÜLER

Titans 1. sezon Batman

Titans 1. sezon finalinde Batman müjdesi [Video]

DC Universe platformunun ilk projelerinden biri olan Titans 1. sezon finaliyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu bölümde Batman‘in yer alacak olması ise büyük heyecan uyandırıyor.

Titans DC çizgi romanlarındaki genç kahramanları ele alıyor diyebiliriz. Batman’in Robin olarak yetiştirdiği Dick Grayson, Starfire, Raven ve Beast Boy‘u bir araya getiriyor. Bu gençler kendi kahraman ekiplerini kuruyorlar. Bir yandan insanlara yardımcı olurken bir yandan kendilerini ve sahip oldukları potansiyeli keşfediyorlar. Bu karakterlere Brenton Thwaites, Anna Diop, Teagan Croft, Ryan Potter, Minka Kelly ve Alan Ritchson gibi isimler hayat veriyor.

Son zamanlarda adı sık sık gündeme gelen Titans birinci sezon finalinde DC’nin en sevilen kahramanlarından Batman’i ağırlamaya hazırlanıyor. Fakat Bruce Wayne bu sefer biraz yoldan çıkmış olacak gibi görünüyor. Adaleti sağlamaya çalışırken kendisi adalet tanımından uzaklaşıyor. Dick Grayson önce onu hata yaptığına ikna etmeye çalışıyor. Ardından her şey için çok geç olduğunu fark edip onu durdurmak üzere harekete geçiyor. Bakalım bu mücadelenin galibi kim olacak?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amerika’da DC Universe isimli internet platformunda yayınlanan dizi ülkemizde Netflix üzerinden izleyicilerle buluşacak. İlk sezon bölümleri 11 Ocak‘ta karşımıza çıkacak. Eğer keyif kaçırıcı detaylar öğrenmek istemiyorsanız, birinci sezon finali tanıtımından uzak durmanızı tavsiye ederiz. Bu tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.