reklamı kapat

POPÜLER

Titans

DC hayranlarını sevindirecek Titans müjdesi

Son zamanlarda DC’nin en fazla umut vadeden işlerinden biri olan Titans ekran macerasına devam edecek. Sevilen dizinin üçüncü sezon onayı aldığı açıkladı. Bu gelişme hayranları fazlasıyla memnun etti.

Son zamanlarda ismini sık sık duyduğumuz Titans, Amerika’da hizmet veren DC Universe platformu için çekiliyor. Henüz Amerika dışında hizmet vermediği için bu platformun yapımları Netflix üzerinden diğer ülkelerdeki izleyicilerle buluşuyor. DC çizgi romanlarından uyarlanan bu yapım genç kahramanların etrafında şekilleniyor. Bu gençleri genelde asıl popüler kahramanların yancısı olarak görmeye alışkınız. Fakat Justice League’e benzer bir şekilde gençler Titans ismiyle bir araya geliyor. Ana kadroda Dick Grayson, Raven, Starfire ve Beast Boy yer alıyor. Sonrasında Hawk ve Dove gibi kahramanları da gördüğümüz dizinin ikinci sezonunda farklı karakterler de kendine yer buldu. Bunlardan en dikkat çekici olanı ise Batman. Titans 2. sezon bölümlerinde Bruce Wayne karakterine Game of Thrones ile tanıdığımız Iain Glen hayat veriyor. Onun versiyonu pek beğenilmese de, karakterin bu dünyaya dahil olması büyük heyecan yaratmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Titans 3. sezon müjdesi

DC Universe ve Warner Bros. Television dün akşam herkesi heyecanlandıran bir açıklamaya imza attı. DC Titans Twitter hesabı üzerinden dizinin üçüncü sezon onayı aldığı duyuruldu. Yeni bölümlerin 2020 senesi içinde izleyici karşısına çıkacağı açıklandı. Beraberinde “Titans’ın macerası daha yeni başlıyor” sözlerine yer verildi.

İlginizi çekebilir

Titans’ın ikinci sezon tanıtımı