reklamı kapat

POPÜLER

Titans

Titans 1. sezon finali neden beklentileri karşılayamadı?

DC çizgi romanlarından uyarlanan ve genç kahramanların maceralarını konu eden Titans ilk sezon finaliyle beklentilerin altında kaldı. Bunun aslında çok basit bir nedeni olduğu ortaya çıktı.

Son dakika alınan Titans kararı

Kısaca özetlemek gerekirse Titans sezon finalinde Batman‘e yer vereceğini açıklayarak beklentileri yükseltti. Özellikle Dick Grayson‘ın onun karşısına çıkacak olması, neler yaşanacağını merak etmemize neden oldu. Fakat yayınlanan bölüm hayranların tahmin ettiği gibi çıkmadı. Bunun nedenini ise dizinin baş yazarı Greg Walker açıkladı.

“İlk sezonun on birinci bölümü (şimdiki sezon finali) çok güzel bir noktada bitiyordu. Biz aynı zamanda ikinci sezona iyi bir başlangıç yapmak niyetindeydik. Bu yüzden normalde sezon finali olarak çeklilen 12. bölümü ikinci sezonun ilk bölümü olarak kullanmaya karar verdik. DC de bu fikrimizi kabul etti. Kahramanlarımızın hayatında Trigon’un büyük bir rolü var. O yüzden ona bir bölüm ayırmamız gerektiğine inanıyorduk. Bu sayede gelecek sezona gerçek anlamda başlayabileceğiz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yani normalde on birinci bölüm sezon finali bölümü değil. İzleyiciler henüz sezon finali olması gereken bölümü seyredemedi. Titans‘ın büyük hayal kırıklığı yaratmasının nedeni tam olarak bu. Bakalım ikinci sezon başlangıcıyla birlikte sorun düzelecek mi?

İlginizi çekebilir

Titans 1. sezon finali tanıtımı