reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Sonic the Hedgehog

Tepkilerden sonra yenilenen Sonic the Hedgehog filminden yeni fragman [Video]

Sonic the Hedgehog ilk fragmanı sonrasında hayranlardan büyük tepki almış ve düzenmelemelere gitmek zorunda kalmıştı. Aradan geçen sürenin ardından filmin yeni versiyonundan ilk fragman gün yüzüne çıktı.

Advertisement

Çok sevilen Sonic’in beyaz perdeye uyarlanacağı haberi hayranları fazlasıyla heyecanlandırmıştı. Paramount ve Sega ortaklığındaki bu yapımın tıpkı Detective Pikachu gibi hiper realistik tasarımla karşımıza çıkacağının açıklanması da heyecanı artırmıştı. Fakat sonrasında filmin ilk fragmanı gün yüzüne çıktı ve bu heyecan yerini kocaman bir hayal kırıklığına bıraktı. Sonic’in tasarımı o kadar karakterin özünden uzaktı ki, tepkiler çığ gibi büyüdü. Sonic’in karakteristik özelliklerinden biri onun kocaman gözleriydi ancak fragmandaki tasarımda minik gözleri olan mavi bir canlı görüyorduk. Hayranların tepkisi çığ gibi büyüyünce stüdyo bir açıklama yaparak tasarımda değişime gideceklerini müjdeledi. Hatta bu sebeple filmin vizyon tarihi üç ay ertelendi. Bu sayede tasarımcıların değişiklikleri yapacak yeterli zamanı olacağı ifade edildi.

Sonic the Hedgehog yenilendi

Aradan geçen ayların ardından yenilenen Sonic yeniden karşımıza çıkıyor. Paramount stüdyolarının YouTube üzerinden paylaştığı yeni videoda Sonic’in özüne döndüğünü görüyoruz. Büyük gözleri, vücut tasarımı olumlu yönde değiştirilmiş durumda. Üstelik yeni fragman paylaşılan ilk tanıtıma oranla çok daha başarılı. Saçma sapan aksiyon sahneleri yerine hikayeye odaklanmayı tercih ediyor. Sonic’in başına gelenleri kısaca özetliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Westworld ile tanıdığımız James Marsden, Tom karakterine hayat veriyor. Jim Carrey ise klasik ve dramatik bir kötü olan Dr. Robotnik karakteriyle karşımıza çıkacak. Yenilenen Sonic the Hedgehog filmi 14 Şubat‘ta vizyona girecek. Paylaşılan yeni fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.