reklamı kapat

POPÜLER

Sonic the Hedgehog Dwayne Johnson

Sonic the Hedgehog yönetmeninin Dwayne Johnson isteği

İlk versiyonuyla internetin diline düşen ve sonradan büyük düzeltmelerle karşımıza gelen Sonic the Hedgehog filminin yönetmeni Dwayne Johnson ‘ı filme dahil etmek istiyor.

Bilmeyenler için hatırlatmak gerekirse Sonic the Hedgehog’un aslında heyecan yaratan bir proje olduğunu söyleyebiliriz. Ancak ilk fragmanın ortaya çıkmasıyla bu heyecan yerini kocaman bir hayal kırıklığına bırakmıştı. Sonic’in tasarımı o kadar karakterin özünden uzaktı ki, tepkiler çığ gibi büyüdü. Sonucunda stüdyo bir açıklama yaparak tasarımda değişime gideceklerini müjdeledi. Hatta bu sebeple filmin vizyon tarihi üç ay ertelendi. Sonrasında paylaşılan fragmanda ise yepyeni bir Sonic gördük. Ortaya çıkan sonuç herkesin takdirini topladı. “Karakter en başından beri böyle olmalıydı” dedirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonic the Hedgehog’da Dwayne Johnson

Gelecek sene vizyona girecek olan film şimdi de yönetmeninin enteresan isteğiyle gündemde. Olaylar paylaşılan Sonic The Hedgehog tanıtımıyla başladı. Bu tanıtımda Sonic “Neredeyim ben? Hangi yıldayız? Dwayne Johnson Amerikan başkanı oldu mu?” diye soruyor. Bu tanıtım sosyal medyada The Rock‘ı etiketleyerek paylaşıldı. Başarılı oyuncu da “Üniversitedeyken Sonic’i oynamaya bayılırdım. Seneler sonra böyle bir şey oldu. Hayat bazen tahmin edilmesi çok zor ve gerçeklikten çok uzak şeyler sunabiliyor insana.” yorumunu yaptı. Filmin yönetmeni de bu fırsatı değerlendirip Dwayne Johnson‘a “Seni Sonic filmine eklemek için hala zamanımız var!” yorumunu yaptı. Yönetmenin bu isteği filmi bekleyenlerin heyecanlanmasına neden oldu.

İlginizi çekebilir

Sonic the Hedgehog’un fragmanı