reklamı kapat

POPÜLER

Top Gun Maverick

Quentin Tarantino’nun Top Gun Maverick sorusu

Bildiğiniz gibi Tom Cruise’un rol aldığı Top Gun Maverick filmi yolda. Ancak başarılı yönetmen Quentin Tarantino neden bir devam filmi geldiğini anlamamış. Hatta bu konudaki sorularını Tom Cruise’la da paylaştığı ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi çok yakında Top Gun Maverick geliyor. Hayranların uzun zamandır beklediği devam filminin başrolünde Tom Cruise yer alıyor. Miles Teller ise arkadaşı Goose’un oğlu Bradley “Rooster” Bradshaw olarak karşımıza çıkıyor. Onlara Glen Powell, Manny Jacinto, Monica Barbaro, Charles Parnell and Jay Ellis ve Val Kilmer gibi isimler eşlik ediyor. Top Gun’ın devam filmi izleyicileri heyecanlandırsa da, Quentin Tarantino‘nun bu projeye mesafeli olduğunu öğreniyoruz. Başarılı yönetmen kafasını karıştıran detayları Tom Cruise’la da paylaştığını ve enteresan bir yanıt aldığını açıkladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Top Gun Maverick sorusu ve yanıtı

“Tom Cruise ile bu konuda konuşma fırsatımız oldu ve ona merak ettiklerimi sorabildim. ‘Sanırım Top Gun’a devam filmi çekiyorsun’ dediğimde ‘Evet çekiyoruz’ diye yanıt verdi. Ardından ‘Hikayenin devamını Tony Scott olmadan nasıl getireceksiniz?’ diye sordum o da ‘Biliyorum biliyorum. Kesinlikle sana hak veriyorum. Anlıyorum. Devam çekersek onun da olacağını düşünmüştük. Ancak Oblivion’u çeken adam güzel bir fikirle geldi. Gerçekten harika bir devam hikayesi ortaya koydu. Sorularının hepsinin yanıtı senaryoda. Ortada gerçekten çok güzel bir fikir var.’ dedi.”

Görünen o ki Tom Cruise, Top Gun Maverick filminin senaryosuna fazlasıyla güveniyor. Umuyoruz hikaye onun övdüğü kadar başarılıdır.

İlginizi çekebilir

Top Gun Maverick’in fragmanı