reklamı kapat

POPÜLER

Top Gun Maverick

Tom Cruise’lu Top Gun Maverick tanıtımındaki önemli detay [Video]

Başrolünde Tom Cruise’un yer aldığı Top Gun Maverick filmi için tanıtım çalışmaları hızlandı. Super Bowl vesilesiyle paylaşılan tanıtımda filme dair önemli bir detayın altı çiziliyor.

Top Gun filminin devamının geleceğine dair söylentiler uzun zamandır internetin gündeminde yer alıyordu. Tüm düşünceler klasik söylentilerden biri diye düşünülürken geçtiğimiz sene Tom Cruise hiç beklenmedik bir şekilde Top Gun 2’nin yolda olduğunu açıklamıştı. Ardından ikinci filmin adının Maverick olduğu açıklanmıştı. Merakla beklenen yapım yaz aylarında karşımıza çıkacak. Geri sayım devam ederken tanıtım çalışmaları son hızda devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Top Gun Maverick detayı

Daha önce paylaşılan bilgiler doğrultusunda Maverick’in test pilotu olarak çalıştığını ve bir grup yeni Top Gun ekibini eğittiğini biliyoruz. Oyuncu kadrosunda yer alan Miles Teller ise arkadaşı Goose’un oğlu Bradley “Rooster” Bradshaw olarak karşımıza çıkıyor. Bu durum aslında ilk fragmandan bu yana bilinen bir gerçek fakat Super Bowl arasında yayınlanması için hazırlanan tanıtım bu gerçeğin altını bir kez daha çiziyor. Tanıtımda Rooster “Babam sana güvenmişti, ben aynı hayatı yapmayacağım” diyor. Böylece onun Maverick’e karşı hisleri de net bir şekilde ortaya çıkmış oluyor. Bu yapımda Tom Cruise ve Miles Teller’ın yanı sıra Glen Powell, Manny Jacinto, Monica Barbaro, Charles Parnell and Jay Ellis ve Val Kilmer gibi isimler rol alıyor. Ortaya nasıl bir iş çıkacağını merakla bekliyoruz.

Yönetmenliğini Joseph Kosinski’nin üstlendiği Top Gun Maverick filmi 26 Haziran 2020‘de beyaz perdedeki yerini alacak. Paylaşılan yeni tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.