reklamı kapat

POPÜLER

top gun 2

Tom Cruise’lu Top Gun 2’den ilk kare gün yüzüne çıktı

Başrolünde Tom Cruise’un yer aldığı Top Gun’ın ikinci filmiyle beyaz perdeye geri döneceğini bir süredir biliyoruz. İsmi Top Gun: Maverick olarak açıklanan projeden ilk fotoğraf sonunda izleyicilerle paylaşıldı. Bu sayede anlıyoruz ki filmin çekimlerine de başlandı.

Kısaca hatırlatmak gerekise Top Gun 2’nin geleceğine dair iddialar çok öncelere dayanıyor. Ancak baktığımızda iddiaların hiçbir zaman resmen yalanlanmadığını görüyoruz. Beklenen doğrulama ise Tom Cruise‘dan gelmişti. Avustralya’da yayınlanan Sunrise programına katılan oyuncu çekimlerin 2018’de başlayacağını duyurmuştu. Görevimiz Tehlike 6’nın çekimlerinin tamamlanmasının ardından program aynen bu açıklama doğrultusunda ilerliyor.

Setten paylaşılan ilk fotoğrafla birlikte Top Gun 2’nin çekimlere başladığı ortaya çıktı. Sadece Tom Cruise’un göründüğü fotoğrafta filmin en meşhur repliği yer alıyor. Kahramanımız Maverick alıştığımız kıyafetleri ve meşhur uçağıyla birlikte boy gösteriyor. Daha önce yapılan açıklamalardan biliyor ki Top Gun: Maverick’in vizyon tarihi 12 Temmuz 2019 olarak belirlendi. Eğer çekim sürecinde herhangi bir aksilik yaşanmazsa bu tarihin değişmesi beklenmiyor. Çekim sürecinin ne kadar süreceği ve ikinci filmin tam olarak neyi konu edeceği ise büyük merak konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Görevimiz Tehlike 6 fragmanı